’’Слава Богу’’: Віктор Павлик розповів про стан онкохворого сина

19-річний Павло Павлик, син українського естрадного співака Віктора Павліка, у якого діагностували тяжке онкологічне захворювання, одужує. Хлопець відмовився лікуватися в Ізраїлі і зараз проходить курси хіміотерапії у столиці.

Як розповів журналістам "1+1" його батько, дуже відчувається підтримка українців, по яку він публічно звернувся у соцмережах у жовтні 2018 року.

’’Слава Богу’’: Віктор Павлик розповів про стан онкохворого сина

Фото: instagram.com

"Дякую всім людям, які молилися і підтримували. Ми лікуємося, все йде на покращення, аналізи все кращі і кращі. Проходимо хіміотерапію, слава Богу, дуже відчувається ваша підтримка", — зазначив артист.

Раніше співак зізнавався, що родині на лікування сина потрібна сума близько 6 мільйонів гривень, яку самостійно дістати можливості немає.

Новини
Олю Полякову в Таїланді ‘’звалив’’ невідомий вірус: співачка схвилювала фанів

"Як кажуть, не май 100 рублів, а май 100 друзів. В даному разі дуже приємно, що у мене є стільки друзів по всій планеті. Дякую вам велике, будьте благословенні", — додав Павлик.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Всім привіт! Звертайтесь до вас, друзі, с помощью. Біда, що не знаєш коли приходити и звідки. Зараз мені потрібна ваша підтримка як Ніколи. Все це дуже жахливо, коли стосується дітей. У мого молодшого сина Павла Саркома. Рак хребців. Писати все інше — зайве. ⠀ Збір коштів зупинено! ❗️❗️❗️

Публікація від Віктор Павлік (@viktorpavlik)

Як писав OBOZREVATEL, за деякий час співак зупинив збір коштів на лікування сина. Як повідомив Павлик в Instagram, він мріяв, щоб після лікування у родини залишилися зайві гроші, які вони також зможуть передати нужденним на лікування.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в TelegramДжерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/show/news/slava-bogu-viktor-pavlik-rozpoviv-pro-stan-onkohvorogo-sina.htm”