Компанія SpaceX звільнить 10% співробітників


Копання Ілона Маска SpaceX має намір звільнити 10% (більше шести тисяч) співробітників, повідомляє Reuters. Відзначається, що в компанії заявили про те, що вона "піде різними шляхами" з деякими своїми співробітниками, пославшись на "надзвичайно складні завдання, які стоять перед нею.

"Для того, щоб надавати послуги нашим клієнтам і досягти успіху в розвитку міжпланетних космічних апаратів та глобального інтернету, SpaceX повинна стати компактною компанією. Будь-яке з цих починань, навіть окремо, призвело б до банкрутства інших організацій", — йдеться в заяві SpaceX.

У листопаді Маск звільнив, щонайменше, сім топ-менеджерів, які очолювали проект SpaceX з запуску супутників. Звільнення були пов’язані з розбіжностями щодо темпів розробки і тестування супутників Starlink.

Наголошується, що в червні інша компанія Маска, Tesla, звільнила 9% співробітників для скорочення витрат.

22 липня SpaceX успішно запустила ракету Falcon 9 Block 5 із супутником канадської комунікаційної компанії. Модифікація Falcon 9 Block 5 є ракетою багаторазового використання. Її маршові ступені можна використовувати до десяти разів без серйозного технічного обслуговування, і до 100 раз — після обслуговування та дозаправки. Двигун ступені кріпиться на болтах, а не приварюється до конструкції. Вперше ракета цієї модифікації була запущена в травні цього року.


Джерело статті: “https://dt.ua/TECHNOLOGIES/kompaniya-spacex-zvilnit-10-spivrobitnikiv-299404_.html”