Депутати від "Свободи" закликали Гройсмана припинити співпрацю з білоруськими компаніями, що займаються будівництвом та ремонтом доріг

"Свобода" закликала Гройсмана не співпрацювати з "Белавтодором"

Депутати від партії "Свобода" розпочали збір підписів під зверненням до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з вимогою припинити співпрацю з білоруськими компаніями, які займаються ремонтом та будівництвом доріг в Україні. Про це заявив активіст партії "Свобода", заступник голови громадської організації "Всеукраїнська люстрація" Олександр Аронець на прес-конференції в агентстві УНІАН 11 січня.

"Уряд продовжує віддавати будівництво українських доріг в руки "Белавтодору", сприяючи експансії білоруських компаній в українську економіку. Насправді ж це експансія російська, у межах інтеграції в Союзну державу Росії й Білорусі, після якої ми отримаємо понад тисячу кілометрів кордону з країною-агресором. Під тиском дешевих нафти й бітуму, які білоруси отримують із Росії, вітчизняні виробництва, що тільки-но з’явилися, закриються", – сказав активіст.

Аронець заявив, що тендер на ремонт траси Київ-Одеса вартістю 700 млн грн виграла компанія "Будівельно-монтажний трест №8", що входить до складу "Белавтодору".

У березні 2017 року прем’єр-міністр Володимир Гройсман повідомляв, що 95% доріг України в жахливому стані. Він обіцяв, що за п’ять–сім років дороги по всій країні будуть якісними.

Програму розвитку автодоріг України на 2018–2022 роки Кабмін затвердив 21 березня 2018 року. Загальний обсяг фінансування становить 298,349 млрд₴ 178 млрд грн надасть Державний дорожній фонд, решта фінансування має надійти з інших джерел.

За словами Гройсмана, у 2019 році уряд виділить на ремонт доріг 56 млрд₴


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/-deputati-vid-svobodi-zaklikali-grojsmana-pripiniti-spivpratsju-z-biloruskimi-kompanijami-shcho-zajmajutsja-budivnitstvom-ta-remontom-dorig-652111.html”